dostawa_meganka

Dostawa

Towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem kuriera UPS. Zamówienia od 300 zł na produkty My Office wysyłamy za 1zł. W przypadku zamówień pozostałych marek, dopiero po przekorczeniu kwoty 600 zł netto paczkę wysyłamy za 1zł. Inaczej jest w przypadku zamówienia poniżej 600 zł netto, wtedy koszt wysyłki krajowej wynosi:

  • 13 zł przy przedpłacie,
  • 15 zł w przypadku przesyłki za pobraniem.

Dostawa za granicę realizowana jest na podstawie cen ustalanych indywidualnie z Klientem. Jest to uzależnione od sposobu transportu i lokalizacji.

Towary zamówione do godziny 15, od poniedziałku do czwartku oraz w piątek do godziny 14, wysyłane są tego samego dnia. Wysyłka możliwa jest dopiero po otrzymaniu potwierdzenia dokonania wpłaty. W przypadku jakichkolwiek problemów, klienci zostają natychmiast poinformowani.

Pierwsze trzy zamówienia na minimalną kwotę 300 zł netto zawsze są płatne za pobraniem lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu. Po tym okresie próbnym ustalany jest indywidualny termin płatności oraz limit kredytu kupieckiego.

Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa dostawy. Wszystkie produkty przeznaczone do wysyłki zawsze starannie pakujemy, aby uchronić je przed ewentualnym uszkodzeniem.  Po otrzymaniu przesyłki prosimy Klientów o sprawdzenie, czy mimo wszystko towar nie został naruszony podczas transportu.

W przypadku pytań dotyczących stanu realizacji zamówienia nasi HandlowcyZapraszamy do zakładki 'Kontakt' za pośrednictwem komunikatora GG oraz poprzez infolinię pozostają w stałym kontakcie z Klientami.

Office Support : Tusze, tonery. Dostawa
hp