praca w Office Support

Praca Tąpkowice

Firma Office Support istnieje na rynku od 2009r i w tym czasie dzięki zaangażowaniu całego zespołu osiągnęła poziom lidera w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Dzięki ścisłej i bezpośredniej relacji z największymi producentami możemy zaoferować szybką i kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagającym klientom na rynku krajowym i na rynkach zagranicznych. W związku z otwarciem w 2017r, nowej siedziby w Tąpkowicach przy ul. Zwycięstwa 8a i dynamicznym rozwojem zwiększyliśmy zatrudnienie w firmie.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Reklamacji

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera – pakiet biurowy Microsoft Office,
  • umiejętność właściwej oceny stanu towaru i jego zgodności z dokumentacją,
  • dobra organizacja pracy i sumienność.

Zakres obowiązków:

  • rozpatrywanie reklamacji klientów detalicznych i hurtowych,
  • wystawianie dokumentów magazynowych i innych dokumentów tworzonych w aplikacji do obsługi reklamacji,
  • zgłaszanie reklamacji do producenta,
  • dokładna weryfikacja towaru po przyjęciu do działu reklamacji,
  • weryfikacja jakości produktu podczas dostawy.

Mile widziane:

  • znajomość zasad gospodarki magazynowej,
  • znajomość branży materiałów eksploatacyjnych,
  • doświadczenie w serwisie napraw sprzętu komputerowego i/lub Help Desk,
  • znajomość języka angielskiego,
  • zainteresowanie tematyką komputerową – hardware.

Co oferujemy:

  • miesięczne szkolenie wdrożeniowe z produktów,
  • pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku,
  • przyjazną atmosferę w młodym i zgranym zespole,
  • wyjazdy integracyjne i szkoleniowe,
  • dostęp do multikarnetu OkSystem oraz boiska do siatkówki, plażowej na terenie firmy,
  • kawa bez ograniczeń :)

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacji jakie będą prowadzone przez Office Support zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r oraz pozostałymi, obowiązującymi przepisami prawa’’, za pośrednictwem Platformy OLX.