Praca Tąpkowice

Specjalista ds. Handlowych (kraj), Specjalista ds. logistyki (magazyn)

DSC_6156

Firma Office Support istnieje na rynku od 2009r i w tym czasie dzięki zaangażowaniu całego zespołu osiągnęła poziom lidera w branży materiałów ekspolatacyjnych do drukarek. Dzięki ścisłej i bezpośredniej relacji z największymi producentami możemy zaoferować szybką i kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagającym klientom na rynkach krajowych i zagranicznych. W związku z otwarciem w styczniu 2017r, nowej siedziby w Tąpkowicach przy ul. Zwycięstwa 8a i dynamicznym rozwojem zwiększyliśmy zatrudnienie w fimie. Od lutego do maja prowadziliśmy I Rekrutację na 5 stanowisk:

  • Asystentka sekretariatu
  • Specjalista ds. zakupów
  • Specjalista ds. E-commerce
  • Specjalista ds. handlowych (kraj)
  • Specjalista ds. wsparcia infrastruktury

W dniu 30.05.2017 zakończyliśmy proces I rekrutacji. Obecnie rozpoczynamy II Rekrutację, która objemuje 2 stanowiska:

    • Specjalista ds. logistyki

Specjalista ds. handlowych (kraj)

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • wysokie zaangażowanie oraz orientacja na realizacje wyznaczonych celów,
  • umiejętności : komunikatywność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne, zdyscyplinowanie, spostrzegawczość, umiejętności negocjacyjne, obsługa komputera w środowisku MS Office, umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w sprzedaży materiałów eksploatacyjnych – mile widziane,
  • język angielski – mile widziany.

Zakres obowiązków:

  • budowanie korzystnego wizerunku firmy,
  • budowanie bazy Klientów i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • zwiększanie efektywności sprzedaży,
  • odpowiedzialność za robienie wycen przy jednoczesnej opłacalności transakcji dla organizacji,
  • obsługa Klienta przed, w trakcie i po sprzedaży,
  • utrzymywanie długoterminowej relacji i współpracy z Klientem,
  • prowadzenie negocjacji cenowo-terminowych z Kontrahentami,
  • sumienne i terminowe prowadzenie dokumentacji,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej ze sprzedażą towarów będących w ofercie sprzedażowej,
  • rzetelna ewidencja i archiwizacja poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • wprowadzanie zamówień do systemu,
  • obsługa internetowej platformy sprzedażowej,
  • kontakt telefoniczny, mailowy, GG, Skype z Kontrahentami,
  • raportowanie z działalności z powierzonych obowiązków (windykacja, CRM, szanse sprzedaży itp.)
  • utrzymywanie dobrych relacji z pozostałymi pracownikami,
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami, będącymi składową poprawnego funkcjonowania firmy oraz spełniania jej założeń,
  • przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych,
  • sporządzanie budżetów i planów wyjazdowych,
  • wyjazdy w delegacje i podróże służbowe do Kontrahentów,
  • samodzielna organizacja i rozliczenie kosztów podróży służbowych.

AplikujTeraz

Specjalista ds. logistyki (praca w magazynie)

Wymagania:

  • wysokie zaangażowanie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widzane uprawnienia na wózek widłowy.

  • wykonywanie prac zleconych przez Kierownika ds. logistyki, bądź jego zastępcę,
  • odpowiedzialność za poprawne rozmieszczenie towarów,
  • ważenie towarów oraz porównywanie wartości z przyjętymi normami wag towarów,
  • odpowiedzialność za sprawdzenie zgodności ilościowej i jakościowej dostaw, uzupełnianie karty rozbieżności w dostawie,
  • odpowiedzialność za poprawność realizacji zamówień pod względem ilościowym, jakościowym i zgodnym z uwagami do zamówienia,
  • wydawanie towarów z magazynu zgodnie potrzebami sprzedaży, naklejanie na paczki listów przewozowych,
  • kompletacja, znakowanie i pakowanie jednostek ładunkowych,
  • kontrola wysyłek i dostaw,
  • inwentaryzacja zapasów magazynowych,
  • bieżące informowanie na temat nieprawidłowości funkcjonowania magazynu (zamówienia, stany magazynowe),
  • informowanie o brakach, bądź potrzebie zakupu środków ochrony indywidualnej, materiałów pomocniczych, środków BHP i PPOŻ,
  • odpowiedzialność za poprawne i zgodne z przeznaczeniem użytkowanie maszyn i i urządzeń oraz informowanie o zbliżających się przeglądach technicznych,
  • dbałość o czystość, ład i porządek na magazynie,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • ewidencja obrotu magazynowego (przyjęć i wydań), ewidencja stanów magazynowych, obsługa przepływu dokumentów w gospodarce magazynowej,

Wybranym Kandydatom oferujemy stabilne zatrudnienie, oparte o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Możesz liczyć na wysokie wynagrodzenie zależne od realizacji planów sprzedażowych (część stała + premia). Gwarantujemy przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole. Organizujemy szkolenia i wyjazdy integracyjne zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dzięki pracy w Office Support otrzymasz możliwość rozwoju oraz realizowania nowych wyzwań na rynkach krajowych i zagranicznych.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, U. nr 133 poz. 833), na adres biuro@officesupport.pl
// Praca Tąpkowice