DSC_6156

Praca Tąpkowice

Firma Office Support istnieje na rynku od 2009r i w tym czasie dzięki zaangażowaniu całego zespołu osiągnęła poziom lidera w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Dzięki ścisłej i bezpośredniej relacji z największymi producentami możemy zaoferować szybką i kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagającym klientom na rynku krajowym i na rynkach zagranicznych. W związku z otwarciem w styczniu 2017r, nowej siedziby w Tąpkowicach przy ul. Zwycięstwa 8a i dynamicznym rozwojem zwiększyliśmy zatrudnienie w firmie.

W tej chwili prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. e-commerce

Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia związanego z koordynowaniem obszaru e-commerce;
  • znajomość podstaw HTML i CSS;
  • znajomość nowoczesnych technologii webowych;
  • zdolności analityczne oraz umiejętność wnioskowania;
  • praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics, Google AdWords, Search Console, Google Merchant;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • zaangażowanie i dynamizm w działaniu;
  • orientacja na realizację celów.
Mile widziane:
  • doświadczenie w realizacji kampanii w modelach CPA oraz optymalizacji ROI;
  • znajomość zagadnień i narzędzi związanych z SEO;
  • znajomość systemu Subiekt GT, Navireo, IAI-SHOP lub innych rozwiązań Ecommerce;
  • znajomość platform handlowych – Allegro oraz IAI-SHOP, RedCart, AtomStore;
  • znajomość języka angielskiego.
Zakres obowiązków:
  • budowanie projektów e-commerce od podstaw oraz rozwijanie bieżących projektów;
  • optymalizacja budżetu Adwords w celu osiągnięcia najwyższego ROAS;
  • optymalizacja pod kątem SEO;
  • udział w konferencjach i szkoleniach branżowych;
  • śledzenie trendów na rynku e-commerce;
  • nadzór nad bieżacymi platformami sprzedażowymi;
  • realizacja, promocja oraz nadzór wyznaczonych planów sprzedażowych.
Co oferujemy:
  • praca w młodym zespole;
  • przyjazne otoczenie i nielimitowana kawa;
  • możliwość szkoleń branżowych oraz udziału w konferencjach;
  • praca na najnowyszych technologiach E-Commerce;
  • prowadzenie sklepów internetowych z czołówki w branży.

AplikujTeraz

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych)”, za pośrednictwem Platformy OLX.