DSC_6156

Praca Tąpkowice

Firma Office Support istnieje na rynku od 2009r i w tym czasie dzięki zaangażowaniu całego zespołu osiągnęła poziom lidera w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Dzięki ścisłej i bezpośredniej relacji z największymi producentami możemy zaoferować szybką i kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagającym klientom na rynkach krajowych i zagranicznych. W związku z otwarciem w styczniu 2017r, nowej siedziby w Tąpkowicach przy ul. Zwycięstwa 8a i dynamicznym rozwojem zwiększyliśmy zatrudnienie w firmie.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Wymagania:

– wykształcenie minimum średnie,
– dobra obsługa komputera,
– dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne,
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres Obowiązków:

– podtrzymywania relacji z klientem,
– terminowa i rzetelna realizacja zamówień z dwóch sklepów internetowych,
– analiza potrzeb i oczekiwań klientów, przyjmowanie reklamacji od klientów,
– udzielanie informacji na temat procesu realizacji zamówień oraz rozwiewanie wątpliwości klienta we wszystkich kwestiach z tym procesem związanych,
– obsługa programu Navireo.

Jako Specjalista ds. obsługi klienta będziesz na pierwszej linii frontu – to Ty będziesz reprezentantem firmy, z którym klient ma bezpośredni kontakt i od jakości Twojej pracy w dużej mierze zależeć będzie, czy klient będzie zadowolony z oferowanych produktów i usług czy nie.

AplikujTeraz

Wybranym Kandydatom oferujemy stabilne zatrudnienie, oparte o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Gwarantujemy przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole. Organizujemy szkolenia i wyjazdy integracyjne zarówno krajowe jak i zagraniczne.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, U. nr 133 poz. 833)”, za pśrednictwem Platformy OLX.