dostawa

Dostawa

Towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firm kurierskich GLS oraz UPS. Minimum logistyczne dotyczy każdego pojedynczego zamówienia i wygląda następująco:

  • Kurier GLS powyżej 300 zł netto wysyłka GRATIS
  • Kurier GLS przedpłata/przelew – 15,90 zł netto,
  • Kurier GLS za pobraniem – 19,90 zł netto,
  • Kurier UPS powyżej 600 zł netto wysyłka GRATIS
  • Kurier UPS przedpłata/przelew – 19,90 zł netto
  • Kurier UPS za pobraniem – 23,90 zł netto

Dostawa za granicę realizowana jest na podstawie cen ustalanych indywidualnie z Klientem. Jest to uzależnione od sposobu transportu i lokalizacji.

Towary zamówione do godziny 15, od poniedziałku do czwartku oraz w piątek do godziny 14, wysyłane są tego samego dnia. Wysyłka możliwa jest dopiero po otrzymaniu potwierdzenia dokonania wpłaty. W przypadku jakichkolwiek problemów, klienci zostają natychmiast poinformowani.

Pierwsze trzy zamówienia na minimalną kwotę 300 zł netto zawsze są płatne za pobraniem lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu. Po tym okresie próbnym ustalany jest indywidualny termin płatności oraz limit kredytu kupieckiego.

Dodatkowo umożliwiamy naszym Klientom korzystanie z dopshippingu. Jest to model sprzedaży, w którym nie musisz posiadać towarów, które sprzedajesz. Dzięki naszej platformie B2B możesz zlecić wysyłkę zamówionego towaru bezpośrednio do swojego Klienta detalicznego. To my magazynujemy, pakujemy i wysyłamy produkty. Do zamówienia możemy również dołączyć fakturę, jaką wystawisz swojemu Klientowi. Ty za­wierasz umowę sprze­daży z Twoim kon­tra­hen­tem, a my je­steśmy je­dy­nie po­śred­ni­kiem.

Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa dostawy. Wszystkie produkty przeznaczone do wysyłki zawsze starannie pakujemy, aby uchronić je przed ewentualnym uszkodzeniem.  Po otrzymaniu przesyłki prosimy Klientów o sprawdzenie, czy mimo wszystko towar nie został naruszony podczas transportu.

W przypadku pytań dotyczących stanu realizacji zamówienia nasi HandlowcyZapraszamy do zakładki 'Kontakt' za pośrednictwem komunikatora GG oraz poprzez infolinię pozostają w stałym kontakcie z Klientami.

Office Support : Tusze, tonery. Dostawa
hp