Kim jesteśmy?

Firma Office Support rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku. Poprzez ciężką pracę i przywiązanie do szczegółów staliśmy się liderem na rynku materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości tusze i tonery do drukarek, bębny, pasy transmisyjne, grzałki, folie do faxu oraz taśmy. Nasz asortyment liczy ponad 2500 pozycji produktów. Jeśli nie jesteś zainteresowany oryginalnymi tuszami czy tonerami, możemy zaproponować ich tańsze zamienniki, gwarantując najwyższą jakość produktu. Trudno nas zaskoczyć, ponieważ posiadamy materiały do większości dostępnych urządzeń drukujących, czołowych producentówHP, Samsung, Brother, Canon, Epson, Lexmark, Dell, Panasonic, Oki, Konika-minolta, Kyocera, Ricoh, Sharp, Toshiba, Xerox. Mamy również własną markę - My office. .

Odpowiadamy na potrzeby zarówno klientów detalicznych jak i odbiorców biznesowych. Obsługujemy hurtownie, sklepy komputerowe, firmy specjalizujące się w sprzedaży materiałów biurowych oraz przetargi. To, co nas wyróżnia, to elastyczność w działaniu – dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, analizujemy jego oczekiwania i potrzeby, celnie wybierając satysfakcjonujące rozwiązania. Działamy z pasją.

Tąpkowice, ulica Zwycięstwa 8a – tam znajdziesz obecną siedzibę firmy wraz z magazynem. W styczniu 2017 roku z wynajmowanych powierzchni biurowych i magazynowych w Tarnowskich Górach przenieśliśmy się do nowej siedziby firmy. Budowa obiektu trwała 7 miesięcy i dzięki inwestycji w Tąpkowicach nasza powierzchnia magazynowa zwiększyła się trzykrotnie. Komfort Klientów Office Support liczy się dla nas najbardziej, dlatego nowa siedziba firmy znajduje się przy drodze nr 78 w bliskim sąsiedztwie lotniska Katowice-Pyrzowice. Wierzymy, że nowa siedziba firmy podniesie jakość oferowanych przez nas usług.

Firma Office Support
Firma Office Support

Czym zajmuje się firma Office Support?

Zakup oryginalnego wkładu do drukarki często okazuje się wydatkiem przekraczającym cenę nowego urządzenia. Przy zakupie warto więc wziąć pod uwagę dostępność zamienników. Kierując się ideą „tańsze drukowanie” oraz dzięki zaangażowaniu zespołu młodych, kreatywnych ludzi tworzących filary Office Support, stworzyliśmy markę My-Office. My Office to produkty dedykowane do większości urządzeń drukujących. Dzięki naszej marce masz wybór. Korzystasz z drogiego oryginału lub zamiennika o większej wydajność w znacznie niższej cenie.

Firma Office Support  zatrudnia specjalistów, dlatego zamienniki marki My-Office przechodzą testy jakości na każdym z etapów produkcji. Posiadamy Certyfikaty: PN-ISO 45001:2018-06, PN-EN ISO 14001:2015-09, PN-EN ISO 9001:2015-10. Mamy wiedzę i chcemy pomagać w doborze najlepszych komponentów. Stale dbamy o ich trwałość i niezawodność. Dostosowujemy się do nieustannie ewoluujących potrzeb użytkowników drukarek. Osoby, które nam zaufały wiedzą, po jaki produkt sięgnąć, gdy na ekranie ponownie pojawi się komunikat o niskim poziomie tuszu lub tonera.
Office Support to nie tylko najwyższej jakości produkty, to przede wszystkim – wyjątkowi ludzie, pełni pasji i zaangażowania. To oni tworzą unikalny klimat organizacyjny i sprawiają, że firma odnosi sukces. Firma składa się z 5 działówZarząd, Dział Handlowy, Dział Eksportu, Dział E-Commerce, Magazyn i dwóch samodzielnych stanowiskStarszy Specjalista ds. Serwisu, Kierownik ds. zakupów.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Poznaj pracowników Office Support, przewijając stronę niżej. W przypadku dodatkowych pytań nasi konsultanci za pośrednictwem komunikatora GG oraz poprzez infolinię pozostają do Twojej dyspozycji (Kontakt).

Office Support : Tusze, tonery. O nas
hp

Poznaj nasz zespół

WSZYSCY
DZIAŁ HANDLOWY
E-COMMERCE
EKSPORT
MAGAZYN
SERWIS
ZAKUPY
ZARZĄD
 • Rafał Kot
  Rafał Kot
  Kierownik sprzedaży
 • Aleksandra Brzęk
  ALEKSANDRA BRZĘK
  Lider ds. sprzedaży
 • Katarzyna Szendzielorz
  Katarzyna Szendzielorz
  Kierownik ds. zakupów
 • Katarzyna Kotynia
  Katarzyna Durczok
  Kierownik e-commerce
 • Szymon Gryckiewicz
  SZYMON GRYCKIEWICZ
  Kierownik ds. logistyki
 • Justyna Woś
  Koordynator ds. administracji
 • Karol Mazur
  Karol Mazur
  Specjalista ds. eksportu
 • Adrian Kańtoch
  Adrian Kańtoch
  Starszy Specjalista ds. reklamacji
 • Beata Szwajerek
  Beata Szwajerek
  Kierownik biura zarządu
 • Iwona Guzy
  Iwona Guzy
  Starsza specjalistka ds. wsparcia e-commerce
 • Łukasz Adamczyk
  Łukasz Adamczyk
  Dyrektor zarządzający
 • Grzegorz Szawernoga
  Grzegorz Szawernoga
  Zastępca kierownika ds. logistyki
 • Kamil Gubała
  Kamil Gubau0142a
  Ekspert ds. logistyki
 • Paweł Olewniczak
  Paweł Olewniczak
  Specjalista ds. wsparcia e-commerce
 • Damian Urbańczyk
  Damian Urbańczyk
  Starszy specjalista ds. logistyki
 • Kamil Cichoń
  Kamil Cichoń
  Koordynator ds. logistyki
 • KRZYSZTOF WYLĄG
  Dyrektor Generalny
 • Monika Stec
  Monika Stec
  Młodsza specjalistka ds. obsługi klienta
 • Łukasz Ferdyn
  ŁUKASZ FERDYN
  Specjalista ds. wsparcia logistyki w e-commerce
 • Bogumił Nogalski
  Bogumił Nogalski
  Starszy specjalista ds. logistyki