Szkolenie Biała Akacja Resort & Business

Home / Integracja / Szkolenie Biała Akacja Resort & Business

Szkolenie Biała Akacja

Na miejsce kwietniowego wyjazdu wybraliśmy Łąkę Prudnicką, gdzie mieliśmy do dyspozycji hotel Biała Akacja Resort & Business. Zgodnie ze sprawdzonym modelem połączyliśmy szkolenie sprzedażowe dla handlowców z integracją wszystkich pracowników firmy.

Dynamiczny rozwój Office Support zobowiązuje do ciągłego rozwijania kompetencji zawodowych pracowników firmy. Staramy się identyfikować i analizować ich potrzeby, na różnych płaszczyznach.
W szczególny sposób dbamy o handlowców. Ich codzienna praca, opierająca się na stałym kontakcie z Klientem oraz promowaniu produktów, wymaga nieustannego rozwijania własnych umiejętności oraz poszerzania wiedzy. W opracowaniu projektu szkoleniowego pomogła nam firma BERNDSON, eksperci i praktycy biznesu. Podczas dwudniowego kursu przedstawiono nam zaawansowane techniki zdobywania Klienta na rynku o wysokiej konkurencji. Dzięki temu szkolenie te nie było jedynie teorią oraz zbiorem informacji, ale narzędziem pozwalającym odnaleźć właściwe rozwiązania.

W czasie wolnym od szkolenia sprzedażowego korzystaliśmy z licznych atrakcji dostępnych w hotelu. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wyjazdu .

 

# szkolenie biała akacja

Recent Posts

Leave a Comment

Slider elewacjaSiatkówka