20 czy 30 lat temu nikogo nie dziwiło, że pracownik przez całe życie był zatrudniony w jednym przedsiębiorstwie. Wtedy było to normą. Dzisiaj osoba, która pracuje w jednej firmie przez wiele lat u niektórych ludzi, zwłaszcza tych młodych, może wywoływać zdziwienie. Z drugiej strony może budzić podziw ze względu na spore doświadczenie zawodowe. Co więcej, długoletni pracownicy muszą cieszyć się zaufaniem pracodawcy, który zdaje sobie sprawę z ich zasług. To oni, jak nikt inny znają ‚firmowe smaczki’.

W Office Support są dwie osoby, które są z nią związane od samego początku. Ola i Szymon pracują w firmie od 10 lat. W związku z tym, że rynek pracy uległ transformacji i takie przypadki należą do rzadkości, warto o tym mówić głośno.

10 lat pracy w jednej firmie pokazuje, że Ola i Szymon czują się komfortowo w środowisku Office Support. Mogą się realizować i znajdują satysfakcję z wykonywanej pracy.

Z tego miejsca raz jeszcze składamy im serdeczne gratulacje, z okazji tego jubileuszu. Dodatkowo, chcąc wyróżnić najdłuższych stażem pracowników, zorganizowaliśmy imprezę firmową, na ich cześć. Podczas imprezy graliśmy w kalambury, grę integracyjną ‚Mumia’ oraz rozegraliśmy mecz siatkówki plażowej i ping-ponga. Uczestnicy rywalizowali o nagrody w postaci voucherów na Strzelnicę CS24. Fotorelację ze spotkania można zobaczyć w poniższej galerii.

*za pomoc w przygotowaniu jedzenia dziękujemy restauracji Wiśniowy Sad.

Recent Posts

Leave a Comment

12 urodziny firmy