Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi Wigilia – dzień szczególny, który również w Office Support staramy się celebrować. Z tej okazji 16 grudnia zorganizowaliśmy spotkanie w klimacie świątecznym. Tego dnia skończyliśmy pracę wcześniej i świętowanie rozpoczęliśmy już w firmie. Właściciel firmy, Krzysztof Wyląg podsumował rok i złożył pracownikom życzenia świątecznonoworoczne. Nie obeszło się też bez podziękowań, podczas których każdy został doceniony. Pod choinką czekały na pracowników worki wypełnione swojskimi specjałami i słodkościami. Po wręczeniu prezentów spotkaliśmy się w restauracji przy pobliskim hotelu DeSilva, gdzie specjalnie dla nas przygotowywano typowo świąteczne menu. Obiad rozpoczęliśmy tradycyjnie, barszczem czerwonym z domowymi uszkami. Potem na stole pojawiła się ryba w towarzystwie kapusty z grzybami, a na deser był puszysty sernik z sosem malinowym. Nie zabrakło również kompotu z suszu.

Możemy przyznać, że wigilia firmowa to ważna data w kalendarzu naszej firmy. Będziemy ją mile wspominać, wyczekując kolejnej.

Szóstego grudnia organizowaliśmy również Mikołajki. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyglądały, zobacz poniższą video relację z tego wydarzenia.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądały święta w 2021 r. kliknij archiwalny wpis Święta 2021

Recent Posts

Leave a Comment

Wyjazd firmowy do WisłyTłusty czwartek