13 urodziny firmy Office Support połączyliśmy z imprezą integracyjną. Wybraliśmy się na gokarty do E1GOKART w Chorzowie.

Pracownicy chorzowskich gokartów dbają o jakoś stosowanego paliwa w gokartach. Używają wyłącznie paliwa alkilowanego WARTER Pro Fuels. Dzięki temu benzyna jest niemal całkowicie pozbawiona niebezpiecznych związków takich jak benzen, czy węglowodory aromatyczne. Co zdecydowanie przekłada się na komfort jazdy, ponieważ w obiekcie nie uderza na wstępie nieprzyjemny zapach spalin.

Tor kartingowy w całości znajduje się w zadaszonej hali, która liczy ponad 4300 m2. Sam tor ma długość 630 metrów i dwa poziomy. Aby mieć więcej miejsca na torze, podzieliliśmy zespół na dwie grupy. Każdy z nas uczestniczył w 3 sesjach, po 8 minut każda. Wbrew pozorom w trakcie jednej sesji można przejechać nawet 8 okrążeń toru.

W grupie pierwszej najlepszy czas na 1 okrążenie wywalczyła Iwona, która pokonała je w 63.944 sekundy. W grupie drugiej najlepszy był Marcin, który swoje najlepsze okrążenie pokonał w 60.072 sekundy. Wyścigi przyniosły nam wiele pozytywnych emocji i wyrzutów adrenaliny.

Po zawziętej rywalizacji spotkaliśmy się w restauracji California w Tarnowskich Górach, gdzie serwowane są burgery w wersji slow food. Taki ekstremalny sposób uczczenia 13 urodzin firmy z pewnością pozostanie w naszych głowach na długi czas.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądały nasze inne spotkania firmowe, zapraszamy do archiwalnych wpisów z kategorii integracja.

Recent Posts

Leave a Comment

50 plecaków z 'wyposażeniem na drogę'Wyjazd firmowy do Wisły