Bijemy rekord Guinnessa

Home / Integracja / Bijemy rekord Guinnessa

Idea bicia rekordu

Fundacja WOŚP zrealizowała program edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować”, dzięki któremu Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym wprowadzono naukę podstawowych czynności ratujących życie do szkół podstawowych. Kolejne wyzwanie związane jest z Europejskim Dniem Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji WOŚP organizuje rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej, przez jak największą ilość osób. Celem wydarzenia jest promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.

Poprzednie edycje

W 2013 roku uczestników akcji było 83 111 osób z 1132 instytucji! W 2014 roku 67 396 osób. Natomiast w 2015 roku udało się ustalić nowy rekord z 92 049 osobami z 980 instytucji, które korzystały z 5 411 fantomów. Polacy pokazali,  że potrafią udzielać pierwszej pomocy. Jesteśmy ciekawi jak będzie w tym roku, dlatego sami będziemy brać w niej udział.

Bijemy rekord w Office Support

Bicie Rekord Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji jest wydarzeniem ogólnopolskim. W dniu 17 października 2016 dzięki wsparciu firmy Pich-Med mogliśmy odświeżyć naszą wiedzę na temat pierwszej pomocy i wziąć udział w akcji*. Od godziny 12:00 do godziny 12:30 wraz z większą częścią pracowników firmy Office Support #bijemyrekordguinnessa.

 

 

* uczestnictwo w akcji WOŚP wpisuje się w Cele firmy na rok 2016. Naszym celem jest firma etyczna, wrażliwa na potrzeby i probemy człowieka, jego środowiska w odniesieniu do społeczności regionalnych i globalnych

Recent Posts

Leave a Comment

VI Europejski Kongres Małych i Średnich PrzedsiębiorstwKrzysztof Wyląg Office Support Kluczem do sukcesu są ludzie