Spotkanie integracyjne Armada Golf Club

Home / Integracja / Spotkanie integracyjne Armada Golf Club

Spotkanie integracyjne Armada Golf Club

Wrześniowe spotkanie integracyjne zorganizowane na polu golfowym w Bytomiu już za nami. Wciąż będąc pod jego wielkim wrażeniem, zabieramy się do przedstawienia relacji.
W związku z nowymi zatrudnieniami w firmie spotkanie było dla nas świetną okazją do poznania się na stopie pozazawodowej. Datę, miejsce, harmonogram mieliśmy już ustalony kilka miesięcy wcześniej, jednak wielką niewiadomą były nasze predyspozycje do gry w golfa. Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, ponieważ żaden z nas nigdy nie grał w golfa. Nie wiedzieliśmy też, czy uda nam się zrelaksować i czy nikt, w zażenowaniu nie przerwie gry po pół godzinie.

Zaczynamy

Spotkanie rozpoczęliśmy od przyjazdu na teren budowy nowej siedziby firmy w Tąpkowicach. To był pierwszy raz kiedy cały zespół mógł zobaczyć, gdzie powstaną nowe biura, przejść się po terenie przeznaczonym na magazyn oraz dowiedzieć się, jakie rozwiązania zostały zastosowane w projekcie. Po wizycie na placu budowy szybko dotarliśmy na miejsce naszego spotkania integracyjnego, które okazało się świetnym wyborem. Przed rozpoczęciem akademii gry w golfa mieliśmy czas na kawę, napoje i rozmowy. W klubie Armada ugoszczono nas bardzo miło, do dyspozycji mieliśmy namiot eventowy z zimną płytą i szwedzkim stołem.

Po 17stej

Od godziny 17stej uczestniczyliśmy w akademii golfa prowadzonej przez Macieja Zakrzewskiego (Head Professional PGA Qualified Golf Trainer) oraz Mateusza Korzucha (Assistant Heead PRO PAG). Słowem wstępu dowiedzieliśmy się, że golf to sport dla wszystkich, niezależnie od płci czy wieku. Od razu przeszliśmy na ‚TY’, dzięki czemu nie czuliśmy skrępowania. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób prawidłowo trzymać kij, jaką przyjąć pozycję oraz jak prawidłowo wykonać zamach (tzw. swing). Poznaliśmy również fachową terminologię oraz zasady golfowej etykiety. Ostatnia godzina Akademii pobudziła w nas chęć rywalizacji. Dobierając się w grupy rozegraliśmy Stroke play (wygrywał ten zespół, kto trafił dołek, oddalony o 250m od punktu startu, jak najmniejszą liczbą uderzeń). Po rozgrywce przyszedł czas na odpoczynek przy ognisku i grillu. Reszta wieczoru upłynęła nam na rozmowach, poznawaniu siebie oraz tańcach do białego rana 🙂

Integracja

Spotkanie integracyjne pracowników Office Support odbyło się drugiego września 2016 roku, na terenie Armada Golf Club Organizacja imprezy integracyjnej pracowników Office Support wpisuje się w Cele firmy na rok 2016. Office Support zapewnia coraz lepsze warunki zatrudnienia i rozwoju osobistego pracowników. Zadowolenie zespołu jest najlepszą wizytówką firmy.

Recent Posts

Leave a Comment

SiatkówkaVI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw