Szkolenie Hotel Piwniczna SPA & Conference

Home / Integracja / Szkolenie Hotel Piwniczna SPA & Conference

WYJAZD DO PIWNICZNEJ

Ostatni wyjazd firmowy mieliśmy okazję spędzić w odmiennej scenerii – Beskidach. Poszukiwaliśmy obiektu, który specjalizuje się w organizacji takich wydarzeń jak konferencje i imprezy firmowe. Nasz wybór padł na hotel w stylo etno, położony tuż przy rzece Poprad.

W Hotelu Piwniczna mogliśmy wziąć udział w nocach saunowych, będących połączeniem relaksu z niezwykłym widowiskiem w saunie Fińskiej oraz Parowej. Ponadto mieliśmy do dyspozycji wszystkie atrakcje SPA, w tym 3 baseny z wodospadami, solankę, grotę solną, prysznice wrażeń, wannę z hydromasażem oraz studnię zanurzeniową.

SZKOLENIE HOTEL PIWNICZNA

Najwyższą wartością firmy jest rozwój, dlatego poza relaksem w strefie HedoniSpa większość z nas uczestniczyła w szkoleniu. Po raz drugi zaufaliśmy firmie Berndson i trenerem prowadzącym był Adam Muszak. Tym razem szkolenie miało charakter praktyczny i było prowadzone w sposób warsztatowy. Wszystkie scenariusze ćwiczeń oraz suplementy były dopasowane do rzeczywistości zawodowej naszych Handlowców. Dzięki interaktywnej formule prowadzonej w trakcie dwóch dni szkolenia, uczestnicy mogli zweryfikować swoje umiejętności, nawyki czy strategie. Osiągnięcie celów biznesowych, z pewnością będzie łatwiejsze niż dotychczas a budowane relacje z klientami silne i długotrwałe.

ATRAKCJE

Osoby, które nie brały udziału w szkoleniu mogły zwiedzić Krynicę Zdrój. Program wycieczki obejmował Stary Dom Zdrojowy, Pijalnie, Deptak oraz Muzeum Zabawek. W Pijalni Jana mogliśmy skosztować wód Jan, Józef i Zuber. W Głównej pijalni Krynicy serwowane były również wody Słotwinka, Tadeusz i Zdrój Główny. Szczególnie ta ostatnia z wód miała swój charakterystyczny smak. Mimo chłodu zdecydowaliśmy się wjechać kolejką linowo-terenową, na górę Parkową (wysokość 741 m n.p.m.). Ze szczytu roztaczała się przepiękna panorama Beskidu Sądeckiego i Beskidu Niskiego.

INTEGRACJA

Po kolacji w sobotni wieczór mieliśmy okazję do wspólnej zabawy z Dj’em, który dał się poznać jako świetny konferansjer. Mogliśmy poczuć ducha rywalizacji biorąc udział w przygotowanych przez niego konkurencjach sprawnościowych. Mistrzem trzymania 5kg ciężarków okazał się Trener Adam oraz Łukasz, nasz Specjalista ds. Logistyki. W rywalizacji damskiej wygrała Gosia, która na co dzień jest odpowiedzialna za zakupy w firmie.

Wyjazd integracyjno-szkoleniowy pracowników Office Support odbył się w dniach 18-20 Listopad 2016 roku. Organizacja wyjazdu firmowego wpisuje się w Cele firmy na rok 2016. Office Support zapewnia coraz lepsze warunki zatrudnienia i rozwoju osobistego pracownika. Zadowolenie zespołu jest najlepszą wizytówką firmy.

Recent Posts

Leave a Comment

Toner CF279Godziny pracy w święta