Tarnogórscy Restauratorzy ze względu na panującą pandemię podjęli walkę o przetrwanie oraz zachowanie jak największej ilości miejsc pracy. Jedyną możliwą bronią było wprowadzenie posiłków na wynos lub z dostawą do domu. Teraz restauracje potrzebują naszego wsparcia, dlatego postanowiliśmy stworzyć akcję Wspieramy tarnogórską gastronomię. Podstawowym założeniem było zamawianie posiłków dla pracowników firmy. Kolejnym elementem było wybieranie codziennie innej tarnogórskiej restauracji. Zależało nam na wsparciu możliwie największej liczby lokali gastronomicznych z Tarnowskich Gór.

Na własnym przykładzie pokazaliśmy, że można! Od 23 marca 2020 r. zamawialiśmy posiłki dla wszystkich pracowników firmy. Akcja trwała trzy tygodnie i w rezultacie w firmie Office Support:

  • Zamówiliśmy 285 posiłków.
  • Wsparliśmy 14 tarnogórskich restauracji.

Restauracje, które wsparliśmy w ramach akcji to: Brick, Bar Praha, Taco, Sherlock, Va bene, 4 Pory Roku, Wiśniowy Sad, Naleśnikarnia 2.0, Rymera 6, Restauracja Czarna Huta, Restauracja Olimpijska, Restauracja Qualitass, Modra, Gospoda u Wrochema.

Dziękujemy za przekazywanie dalej naszego posta z akcją na FB Office Support. W sumie mieliśmy aż 147 udostępnień, a hasztagi #zamawiamloklanie i #zamawiamnawynos pojawiały się licznie w prywatnych postach. Akcja promowana była również, na profilu FB Tarnowskie Góry Smakują. Dzięki sile internetu do akcji przyłączyła się szkoła językowa Be Clever. Powstały także ‚łańcuszki’, w których nominowano znajomych do zamawiania z lokalnych restauracji. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

Przejdź do akcji Wspieramy tarnogórską gastronomię na Facebooku Office Support

Zobacz akcję na Instagramie Office Support

Recent Posts

Leave a Comment

platformę B2B Office SupportZwrot za zakupy w Office Support